pricey?


Follow Ups ] [ Archive #201004 ] [ Bali Travel Forum ]

Posted by Roo_Ted on Monday, 26. April 2010 at 17:39 Bali Time:

In Reply to: ??? posted by bigbadbull on Monday, 26. April 2010 at 16:55 Bali Time:

I would say that $4 per kg was anything but pricey.
Ted


Follow Ups: